Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Verzorgingsgel voor uitwendig gebruik bij dieren in geval van huidirritatie en insectenongemak.
Een mengsel op basis van plantenoliën:
- Litsea
- Cinnamomum
- Cymbopogon
Een laagje gel op de huid aanbrengen gedurende enkele dagen, indien nodig.
| CNK | 2370724 |
|---|---|
| Organisaties | Phytovet |
| Merken | Acaphyt |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |