Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
De spray is als navulling apart verkrijgbaar in een formaat van 100ml en 300ml.
6 x gebruik
| CNK | 3247319 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Acar'up |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |