Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Langdurige hydratatie voor droge, brandende en geïrriteerde ogen.
Ooghydratatie en bevochtiging van contactlenzen.
Kan worden gebruikt met contactlenzen.
Droge, brandende en geïrriteerde ogen
0,15% natriumhyaluronaat, PEG 8000, calciumchloride, magnesiumchloride, kaliumchloride, natriumchloride, vitamine B12, water voor injecties, boorzuur en Oxyd(R)
| CNK | 2806586 |
|---|---|
| Organisaties | Bausch & Lomb |
| Merken | Bausch & Lomb |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |