Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
vetinbrengende doucheolie voor een droge huid
sojaolie 25.25%
avocado-olie 10.%
voor dagelijks gebruik onder de douche
| CNK | 2328268 |
|---|---|
| Organisaties | Almirall |
| Merken | Balneum |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 165 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |