Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Lage rugsteun, verstelbaar in de hoogte
| CNK | 2124766 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bayjacobson |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |