Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Boorzuur
Strooi dagelijks een beetje schilfers in je schoenen en/of sokken alvorens ze aan te trekken. Boorzuurschilfers nemen het vocht op en houden de voeten droog. Ze houden bovendien vieze geurtjes weg. Je kan de schilfers ook gebruiken in een voetbadje.
| CNK | 3049525 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |