Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Combineert de werkzaamheid van Calendula met de vochthoudende en herstellende werking van honing. Te gebruiken bij oude wonden of droge letsels.
Aanbrengen onder verband.
| CNK | 2441590 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaplant |
| Merken | Pharmaplant VOF |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 162 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |