Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
een sterk tekenafweermiddel
Care Plus® Anti-Teek beschermt tot wel zes uur tegen teken.
te gebruiken vanaf 3 maanden
actief ingrediënt : 30% citriodiol
| CNK | 4243416 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard, Tropenzorg |
| Merken | Care Plus |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 121 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |