Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
desinfecterend handgel
| CNK | 3077872 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaboulevard, Tropenzorg |
| Merken | Care Plus |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 122 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |