Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Centrum Women 50+ is speciaal ontwikkeld en gebalanceerd om de voedingsbehoeften van vrouwen vanaf 50 jaar te ondersteunen. Vrouwen hebben te maken met andere lichamelijke veranderingen dan mannen, zoals de menopauze. Vitamine B6 spelen een belangrijke rol bij het reguleren van de hormonale activiteit bij vrouwen vanaf 50 jaar. En vitamine D draagt bij tot het behoud van sterke botten. Deze zijn ook aanwezig in Centrum Women 50+.
INGREDIËNTEN: Kalzium; Fosfor; Magnesium; Vulstoffen: E460, E464, E1200; Vitamin(e) C; Antiklontermiddelen: E468, E470b, E551, E553b; Vitamin(e) E; Niacin(e); IJzer; Pantotheenzuur; Zink; Vitamin(e) A; Vitamin(e) B6; Thiamin(e); Riboflavin(e); Plantaardige olie (kokos & palmpit olie); Koper; Foliumzuur; Chroom; Molybdeen; Jood; Biotin(e); Seleen; Vitamin(e) K; Vitamin(e) D; Vitamin(e) B12; Kleurstoffen: E120, E133.
1 tablet per dag
| CNK | 3175122 |
|---|---|
| Organisaties | Haleon |
| Merken | Centrum |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |