Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Combisoft
Alles-in-één vloeistof met Moisture care
Reinigen - desinfecteren - bewaren - inzetten
Voor zachte contactlenzen
| CNK | 1193580 |
|---|---|
| Organisaties | Ophtalmo Service |
| Merken | Combisoft |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 187 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 350 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |