Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Bevat geen fluoride. Daarnaast is het muntvrij en geschikt voor homeopatische behandelingen. Enzymen bevorderen de natuurlijke afweer van je speeksel en beschermen tegen tandbederf. RDA 60: gemiddelde schuring. Gemaakt in Zwitserland.
Waarschuwing: tandpasta zonder fluoride. Laat uw tanden regelmatig door uw tandarts controleren op tandbederf.
AQUA, HYDRATED SILICA, SORBITOL, GLYCERIN, STEARETH-20, TITANIUM DIOXIDE, DISODIUM PHOSPHATE, CARRAGEENAN, SODIUM CHLORIDE, AROMA, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, AMYLOGLUCOSIDASE, POTASSIUM THIOCYANATE, GLUCOSE OXIDASE, LACTOPEROXIDASE
| CNK | 3274073 |
|---|---|
| Organisaties | Curaden Swiss - Benelux Division |
| Merken | Curaprox |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 151 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |