Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Curasept ADS DNA 712 Perio Pro Tandpasta is ontwikkeld voor de optimale bescherming van het tandvlees en het gebit. Deze tandpasta combineert effectieve antibacteriële werking met het geavanceerde DNA-complex, speciaal geformuleerd voor parodontale zorg.
Tweemaal daags poetsen voor kortdurend gebruik (2 tot 4 weken).
| CNK | 4889580 |
|---|---|
| Organisaties | Farma-dent |
| Merken | Curasept |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 188 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |