Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
CURAX is een mengsel op basis van plantenoliën. Verzorgingsgel met dieptewerking voor uitwendig gebruik. CURAX aan te brengen in geval van huidirritatie en beschermt beschadigde huid.
1 à 2 x per dag een laag gel op de beschadigde huid aanbrengen en indien nodig meerdere dagen herhalen.
| CNK | 2793164 |
|---|---|
| Organisaties | Phytovet |
| Merken | Phytovet |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |