Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
handdesinfectie op bais van ethanol
| CNK | 4213831 |
|---|---|
| Organisaties | Dialex Biomedica |
| Merken | Dax |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 73 mm |
| Diepte | 159 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |