Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
DAX Huidzeep pH3,5 is een zeep speciaal geschikt voor het wassen van degeïrriteerde en gevoelige huid. Deze zeep dient zich ook uitermate voor de intiem hygiëne, zowel op dagelijkse basis of bij lichte irritaties.
Niet-geparfumeerde speciale zeep op basis van zachtetensiden en melkzuur. Het product heeft een pH-waarde van 3,5.
| CNK | 2174654 |
|---|---|
| Organisaties | Dialex Biomedica |
| Merken | Dax |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |