Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
DAX Zachte Handzeep is een niet-geparfumeerde zeep die efficiënt enbehoedzaam reinigt, de huid tegelijkertijd hydrateert en huiduitdroging voorkomt. DAX Zachte handzeep is een zachte zeep die uiterst geschikt is voor de dagelijkse handhygiëne.
DAX Zachte Handzeep is niet geparfumeerd en door detoevoeging van glycerine als vochtinbrengend middel voorkomt ze dat de huid uitdroogt.
| CNK | 2174720 |
|---|---|
| Organisaties | Dialex Biomedica |
| Merken | Dax |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |