Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Heb je een droge of zeer droge huid? Heb je soms last van eczema? Of een gevoelige huid?
Kies dan voor Dermalex Ultra Hydrating Moisturiser.
Dit product is geschikt voor:
Klinisch bewezen doeltreffendheid:
[1] Wirén et al. Journal of the European Academy Dermatology and Venereology, 2010 (n = 44)
[2] Åkerström et al., Acta Derm Venereol, 2015 (n = 172)
Dermalex is geschikt voor de behandeling van droge huid, zeer droge huid en geïrriteerde huid, alsook als onderhoudsbehandeling tussen opstoten van atopisch eczeem, contacteczeem en psoriasis.
[1] Wirén et al. Journal of the European Academy Dermatology and Venereology, 2010 (n = 44)
[2] Åkerström et al., Acta Derm Venereol, 2015 (n = 172)
Niet vet, dringt snel in.
Geschikt voor baby's, kinderen en volwassenen.
Dermalex bevat geen corticosteroïden, parfum of kunstmatige kleurstoffen.
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Canola Oil, Urea (5 %), Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Dimethicone, Paraffin, Sodium Lactate, Polysorbate 60, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Carbomer, Lactic Acid, Citric Acid, Ethylparaben, Methylparaben.
Zonder parfum.
Raadpleeg uw apotheker of arts in de volgende gevallen:
Het product niet blootstellen aan een warmtebron, extreme koude of direct zonlicht. Lees aandacht de bijsluiter/verpakkingstekst voor gebruik.
| CNK | 3749280 |
|---|---|
| Organisaties | Perrigo |
| Merken | Dermalex |
| Breedte | 80 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 227 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |