Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Rhassoul is een natuurlijke klei afkomstig uit Marokko. Dankzij zijn sterke absorberende vermogen reinigt en ontvet het het haar en geeft het volume zonder het te beschadigen.
Gebruiksaanwijzing: Wrijf het natte haar rechtstreeks in met de vaste shampoo en laat het schuimen. Masseer de hoofdhuid en spoel het daarna uit.
| CNK | 4103065 |
|---|---|
| Organisaties | Diet World, HANFF Global Health Solutions s.à r.l. |
| Merken | Diet World |
| Breedte | 104 mm |
| Lengte | 214 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 65 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |