Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Ontsmettende handspray. Neutraal.
| CNK | 4109310 |
|---|---|
| Organisaties | Creavest |
| Merken | DOU |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 45 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |