Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gemicroniseerd poeder : verrijkt met rijstzetmeel om de overtollige talg te absorberen en vast te houden. Spray die een homogene en fijne pulverisatie geeft.
INGREDIENTS : BUTANE, PROPANE, ORYZA SATIVA STARCH, ALCOHOL DENAT., ISOBUTANE, PARFUM (FRAGRANCE), DISTEARYLDIMONIUM CHLORIDE, AQUA (WATER/EAU), ISOPROPYL ALCOHOL.
| CNK | 3059946 |
|---|---|
| Organisaties | Vitry |
| Merken | Vitry |
| Breedte | 5 mm |
| Lengte | 18 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |