Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Alcohol Denat. - Aqua - Aroma - Citral - Eugenol - Geraniol - Linalool - Limonene
| CNK | 4244026 |
|---|---|
| Organisaties | Magis Pharma |
| Merken | Fraver |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 161 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |