Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
100% zuiver water voor verneveling. Kan gebruikt worden voor verfrissing van de huid, gelaat en mond.
Bevat geen bewaarmiddelen noch therapeutische bestanddelen.
Verstuiver met inert drijfgas die een zachte en continue microdiffusie verzekert.
De spray kan in alle richtingen gebruikt worden.
100% zuiver water conform pH Eur VI.
| CNK | 2648913 |
|---|---|
| Organisaties | EPS DISTRI |
| Merken | Eco Pharma Supply |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |