Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Serum, Rijpe huid, Gezichtsverzorging
Water, Gedenatureerde alcohol, Butyleenglycol, Glycerine, Ricinuspitolie, Octyldodecanol, Dibutyladipaat, Glycerylstearaatcitraat, Cetearylalcohol, Dihydromyricetine, Natriumhyaluronaat, Extract uit de kiem van Glycine soja, Glycyrrhetinezuur, Tocoferol, Propylheptylcaprilaat, Capryl/Caprinetriglyceriden, Dizetmeelfosfaat, Glycerylstearaat, Lauroyl Lysine, Succinoglycaan, Xanthaangom, Gellangom, Diethylhexylsyringylideenmalonaat, Citroenzuur, Trinatriumethyleendiaminedisuccinaat, Natriumhydroxide, Ethylhexylglycerine, Natriummetabisulfiet, Fenoxyethanol, Parfum
Breng het serum 's ochtends en 's avonds aan als eerste stap van je huidverzorgingsroutine.
Breng het Hyaluron-Filler epigenetisch serum aan op het gezicht, de hals en het decolleté en masseer het zachtjes in de huid.
| CNK | 4782157 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Diepte | 134 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |