Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Deze balsem herstelt, verlicht, beschermt, voedt en verzacht. Textuur smeltende balsem, voor handen en droge plekken. Heerlijke abrikozengeur, niet vet en kleeft niet.
INGREDIENTS : AQUA (WATER/EAU), ALCOHOL DENAT., DIMETHICONE, ISODECYL NEOPENTANOATE, ISONONYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCOL PALMITATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, ARACHIDYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, BEHENYL ALCOHOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, PARFUM (FRAFRANCE), CHLORPHENESIN, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, GLYCOL, DISODIUM EDTA, PALMITIC ACID,GLUCOSE, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL.
| CNK | 3186418 |
|---|---|
| Organisaties | Vitry |
| Merken | Vitry |
| Breedte | 9 mm |
| Lengte | 9 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |