Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Geraniumolie wordt vooral toegepast in de huidverzorging: ze ondersteunt het herstellend vermogen van de huid. Haar aangename, zachte geur speelt hier zeker een rol.
Verder kan geranium door haar ontspannende werking ook gebruikt worden voor een goede en gezonde nachtrust. De olie is gunstig voor een goed geestelijk evenwicht en heeft een harmoniërend effect.
Productiemethode: stoomdistillatie
Geur: zachte, aangename bloemengeur
| CNK | 1691989 |
|---|---|
| Organisaties | Perrigo |
| Merken | Biover |
| Breedte | 28 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |