Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ginkgo Biloba is een alom bekende boom waarvan de extracten van de ginkgobladeren worden toegepast voor de ondersteuning van het centrale zenuwstelsel: concentratieverlies, vergeetachtigheid. Het verbetert ook de informsatieverwerking in de hersenen.
Dit product bevat geen lactose, geen gluten en is vrij van bewaarmiddelen, kleur- en smaakstoffen.
Ginkgo biloba droogextract 60 mg
1 capsule per dag, of zoals voorgeschreven
| CNK | 1304096 |
|---|---|
| Organisaties | Deba Pharma |
| Merken | Deba Pharma |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 53 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |