Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
INSECT 6 uren(*) bescherming tegen insecten Werkzame stof: Saltidin SUN SPF20 UVB + UVA Dermatologisch getest (*) Afhankelijk van het soort insect
| CNK | 3730934 |
|---|---|
| Organisaties | Golvita |
| Merken | Golvita |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 46 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |