Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Zachte en comfortabele rubberen borstelharen glijden gemakkelijk tussen de tanden en verwijderen tandplak en voedselresten. Masseer zachtjes het tandvlees voor een aangenaam gevoel en gezond tandvlees. Flexibel handvat voor meer comfort en controle. Hout-, metaal- en latexvrij. Niet forceren in kleine ruimtes. met handig reisdoosje.
| CNK | 3960358 |
|---|---|
| Organisaties | Sunstar Benelux BV. |
| Merken | Gum |
| Breedte | 79 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 st |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |