Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Herborist Menoposan 100ml 0730 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Duizendblad, Vrouwemantel, Herderstasje, Meidoorn, Lavendel, Passiebloem, Salie, Brandnetel
3 maal daags 30 druppels in mineraalwater vòòr het eten.
| CNK | 2127298 |
|---|---|
| Organisaties | Aquarius Age Company Belgium |
| Merken | De Herborist |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 47 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |