Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Humer sinusitis neusspray is voor sterk verstopte neus
verlicht de pijn aan de sinussen
ontzwelt en maakt de neus vrij bij verkoudheid
zonder anitbiotica en corticosteroïden
100 % natuurlijk
Neusverstuivingen. Voorbehouden voor kinderen ouder dan 12 jaar en volwassenen.
| CNK | 3787298 |
|---|---|
| Organisaties | Urgo |
| Merken | humer |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 114 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |