Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Duale werking : stabilisatie van de lipidelaag bij ontstekings- en allergische symptomen
De combinatie hyaluronzuur en ectoïne stabiliseert de lipidelaag van de traanfilm.
Ectoïne bezit natuurlijke en beschermende eigenschappen die celmembranen stabiliseert door een waterrijk schild te vormen. Hierdoor ontstaat een optimale bevochtiging van het oogoppervlak, wordt ze versterkt en beschermd tegen inflammatoire stimuli zoals bv. allergenen.
1 ml HYLO DUAL® bevat 0,5 mg natriumhyaluronaat, 20 mg ectoïne, boorzuur, borax en water voor injectiedoeleinden.
| CNK | 3136249 |
|---|---|
| Organisaties | Ursapharm Benelux |
| Merken | Ursapharm |
| Breedte | 41 mm |
| Lengte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |