Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
in de hoogte verstelbare kniestoel
| CNK | 2693679 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Jobri |
| Breedte | 650 mm |
| Lengte | 680 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |