Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
De olie helpt de huid in balans te brengen en is daarom perfect geschikt voor een vette huid en vet haar. Het wordt ook aanbevolen als masker om het haar glans te geven.
Geoogst in Latijns-Amerika
SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL
| CNK | 2676872 |
|---|---|
| Organisaties | DISTRICARE PHARMA |
| Merken | Bioholistic Diffusion |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 114 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |