Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Laino heeft de beste actieve ingrediënten geselecteerd om deze 3-in-1 Hydraterende douchegel voor lichaam, haar en gezicht te creëren.
Dankzij BIOLOGISCHE citroen- en sinaasappelextracten en de combinatie van hydraterende glycerine met een verzorgend complex, reinigt, hydrateert en parfumeert deze siliconenvrije douchegel je huid op milde wijze met een fruitige, frisse geur.
Hydraterende douchegel.
Bewezen effectiviteit onder dermatologisch toezicht.
Zonder parabenen - zonder siliconen
AQUA (WATER) / EAU, AMMONIUM LAURYL SULFAAT, GLYCERINE, COCAMIDOPROPYL BETAINENE, DECYL GLUCOSIDE, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM (GEUR), PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-10, ACRYLATEN / C10-30 ATUMKYLAAT-ALKYLAAT (SINAASAPPEL) FRUITEXTRACT, CITRUS LIMON (CITROEN) FRUITEXTRACT, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) FRUITEXTRACT, NATRIUMCHLORIDE, CITROENZUUR, NATRIUMHYDROXIDE, NATRIUM BENZOAAT, KALIUMSORBAAT, HEXYL LIMONENNAMAL, SINAASHYL LIMONENNAMAL, SINAASAPPEL
Op de huid en het haar laten schuimen en goed uitspoelen.
| CNK | 4362562 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Laino |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |