Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Wist je dat bloedend tandvlees duidt op een ontsteking van het tandvlees of gingivitis? Door het toevoegen van fluoride, LISTERINE ® Tooth and Gum vermindert Protection tandvleesproblemen en helpt het gebit te beschermen tegen bederf of holtes . Gebruik deze LISTERINE ® mondwater twee keer per dag na het poetsen om tanden te versterken en vermindering van tandvleesproblemen .
Vanaf 12 jaar.
| CNK | 4291225 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Listerine |
| Breedte | 93 mm |
| Lengte | 224 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |