Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Matterende en hydraterende fluide voor de gemengde tot vette huid, vermindert glans en verfijnt poriën voor een matte en egale teint. Voor de rijpere huid, anti-aging.
's Morgens en 's avonds op een gereinigde en droge huid aanbrengen.
| CNK | 3274339 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmacosmedics |
| Merken | Longiderm |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 117 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |