Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Beschermende laag vooral voor de genitale zone bij incontinentie
Beschermende laag vooral voor de genitale zone bij incontinentie.
Beschermt de beschadigde huid rond de genitaliën tegen agressieve stoffen. Vormt een beschermlaagje. Versterkt de barrière- en herstelfunctie van de huid. Zonder zinkoxide
Aanbrengen na het reinigen van de huid.
| CNK | 3499787 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann, Molicare |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 189 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |