Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
NAQI® Silicon Touch biedt een zachte en comfortabele oplossing voor de behandeling van kleine littekens (tot 5 cm). Deze innovatieve formule vermindert transepidermaal waterverlies en helpt het uiterlijk en de verkleuring van littekens zichtbaar te verbeteren.
In tegenstelling tot traditionele siliconengelpleisters is deze gel handiger en prettiger in gebruik – hij laat een onzichtbaar, niet-vettig laagje achter op de huid.
Comfortabele verzorging voor kleine littekens
Dimethicone, Dimethicone crosspolymer, Cyclopenta-siloxane, Cyclohexasiloxane
Tweemaal per dag de Silicon Touch zacht inmasseren.
Niet gebruiken op open wonden.
| CNK | 2906931 |
|---|---|
| Organisaties | Naqi |
| Merken | NAQI |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 93 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |