Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zachte neusgel met
vijgcactusextract (sterk filmvormende eigenschappen op slijmvliezen),
glycerine,
jojoba olie,
propolis extract.
Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba Oil), Glycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Panthenol, Acacia Senegal Gum, Opuntia Ficus-Indica Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propolis Extract, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, EDTA, Sucrose, Silica, Octenidine HCl, Citric Acid.
| CNK | 4380051 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 22 mm |
| Lengte | 111 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |