Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Smaakvol fruitknijpzakje van 150g met appel, banaan en wortel voor peuters en kindjes vanaf 1 jaar.
Nestle Baby Astro Fruits Xl 150g is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
*Bevat nature aanwezige suikers
**Conform wetgeving
Ingrediënten: appels 80%, bananen 14%, wortels 6%, geconcentreerd citroensap.
Voedingswaarden
| Per 100g | |
| Energie | 246 kj |
| 59 kcal | |
| Vetten | 0,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,0 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 1,1 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | < 0,01 g |
| Natrium | < 0,01 g |
| CNK | 4875779 |
|---|---|
| Organisaties | Nestle Belgilux |
| Merken | Nestle |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |