Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Neutraderm Shampo voor dagelijks gebruik 500ml
Elk type haar
| CNK | 3613593 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Neutraderm |
| Breedte | 111 mm |
| Lengte | 235 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |