Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Huidtype: Gebarsten en gekloofde lippen.Voordelen voor de patient: Zorgt onmiddellijk voor comfort en hydratatieVerzacht en beschermt de lippen dag na dagVoordelen van het product (eigenschappen): Werkt herstellend en helend.Bevordert de celregeneratie van huid die blootgesteld wordt aan externe factoren.
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cera Microcristallina, Panthenol, Allantoin, Bisabolol, Paraffin, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Linoleate, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Sulfate, Methylparaben, Propylparaben, Vanillin
Dagelijks op gekloofde en gebarsten lippen aanbrengen
| CNK | 2937654 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 142 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |