Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
--- Bescherming tegen extreme omstandigheden: zon, koud & wind ---
--- Moderne fotostabiele filters ---
--- Intensieve hydratatie ---
--- Met vitamine E ---
--- Voelt soepel aan, smeert gemakkelijk uit ---
| CNK | 3621240 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | oline |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 103 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 20 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |