Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
aften
0,2 ml HybenX®
1 applicatie
| CNK | 2470979 |
|---|---|
| Organisaties | IXX Pharma |
| Merken | Ixxpharma |
| Breedte | 111 mm |
| Lengte | 104 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 3 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |