Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Sorbitol, Aqua, Propyleenglycol, Glycerine, Laureth-9, Polyacrylzuur, Palmitamide MEA, Caprlylylglycol, Natriumsacharine, Opuntia Ficus Indica Extract, Olea Europea Bladextract, Glycyrrhetinezuur, PVP, Natriumhydroxide.
| CNK | 4380044 |
|---|---|
| Organisaties | Ceres Pharma |
| Merken | Kela |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |