Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
De haarwortels van de vrouw worden tot de overgang (menopauze) door de aanwezigheid van vrouwelijke hormonen (oestrogeen) beschermd. Maar daarna neemt de invloed van mannelijke hormonen toe.
De Phyto-Cafeïne-shampoo voor gekleurd en gestrest haar bevat natuurlijke tarwekiemextracten en provitamine B5 die het haar verzorgen en repareren. De beschadigde haarstructuur wordt gladgestreken en het haar krijgt een diepe glans.
Het haar wordt dunner, valt eerder uit en de hoofdhuid wordt zichtbaar
De cafeïne in deze shampoos voorkomt hormoongevoelige uitputting van de haarproductie. De werkzame stof dringt al tijdens het haarwassen tot diep in de haarfollikels door. (aantoonbaar na ca. 120 sec. inwerktijd)
Shampoo voor gekleurd en gestrest haar.
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Panthenol, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Caffeine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Zinc PCA, Hexyl Cinnamal, Maltodextrin, Niacinamide, Glycine Soja Seed Extract, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citric Acid, BHT.
| CNK | 2659746 |
|---|---|
| Organisaties | Op de Locht |
| Merken | Op de Locht |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 53 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |