Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Gebruik biociden veilig. Lees voor gebruik eerst de gebruiksaanwijzing.
Bestrijdt kruipende insecten binnenshuis, waaronder mieren en kakkerlakken. Het product heeft binnen paar minuten effect. De insecten worden gedood tussen 2 uur en 3 dagen na aanbrengen van het product en kan op niet-poreuze oppervlakken.
Samenstelling: 0,02% deltamethrin
Houd het product rechtop en spuit van ca. 30 cm afstand. Spuit 7 seconden per vierkante meter op naden en kieren (bijv. barsten en spleten waar vermoedelijk insecten in zitten), waaronder in raam- en deurkozijnen (barrièrebehandeling) waar kruipende insecten mogelijk doorheen het huis binnenkomen (aanbrengen in een strook van 10 cm breed).
| CNK | 4401279 |
|---|---|
| Organisaties | SBM Life Science |
| Merken | Protect Home |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 239 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |