Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Onze no-rinse hydroalcoholische gel bevat 70% alcohol in de samenstelling voor een effectieve handreiniging zonder zeep en water.
Reinigt effectief de handen zonder water, zeep of spoelen.
Hypoallergeen
0 % PEG, parabenen en kleurstoffen
Alcool Denat, Aqua, Carbomer, Triethanolamine.
Breng een dosis gel op de handen aan en wrijf deze in tot ze droog zijn. Spoel niet af.
| CNK | 4186862 |
|---|---|
| Merken | Celestetic |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |