Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wij maken de brug...de apotheek is gesloten van DONDERDAG 14/05/2026 t.e.m. ZONDAG 17/05/2026.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
| CNK | 1741214 |
|---|---|
| Organisaties | EUROCOSMETIC INTERNATIONAL |
| Merken | Purol |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 71 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |